[www.theword.net]

Twitter live feed  
View unanswered posts | View active topics It is currently Tue Jun 27, 2017 12:36 am

Reply to topic  [ 2 posts ] 
 Portable The Word 3.2.1.1197 kicsi 
Author Message

Post Portable The Word 3.2.1.1197 kicsi
Image
Összeállítottam és Internetre feltöltve elérhetővé tettem a The Word bibliai keretprogram legújabb változatát néhány modullal.
Ez egy induló készlet, amelyet azért készítettem el, hogy minél könnyebben elérhetővé váljon a The Word bibliai program.
Természetesen ez a változat szabadon bővíthető további modulokkal saját igény szerint.
Abban az esetben, ha letöltesz egy újabb modult, csak másold be a „_portable The Word 3.2.1.1197 kicsi” könyvtáron belül található alkönyvtárak közül a Bibles vagy a Books egyikébe és indítsd újra a programot.
A Bibles könyvtárba a Bibliákat másold, amelyeknek a kiterjesztésük a következő: .ont .nt .ot
A Books könyvtárba minden más egyéb modult bemásolhatsz függetlenül, hogy szótár vagy konkordancia vagy térkép vagy általános könyv. Minden esetben a kiterjesztésük .twm lesz.

Tömörítettem ZIP-be, így a mérete 61.5 MB.
Kicsomagolás után a program azonnal használható!
A könyvtár teljes mérete 271.2 MB.
Tartalma:
Biblia modulok:
- 19 magyar, 6 angol, 1 görög és 1 héber Bibliafordítás.
Könyv modulok:
- 2 jegyzet modul: a saját jegyzetek írásához (vers és téma jegyzetek)
- TSKe 1.2 modul: 500 ezer kereszthivatkozást tartalmaz
- BNF modul: Bibliai Nevek és Fogalmak Szókönyv
- BNF kieg. modul: Bibliai Nevek és Fogalmak Szókönyv függeléke
- RMAC modul: Robinson's Morphological Analysis Codes (nyelvtani elemzéshez)
- Strong modul: Héber- angol Görög-angol szótár
- Budai G BevÚjszöv modul: Budai Gergely: Bevezetés az Újszövetségbe (az Újszövetség fordításának függeléke)
- Chambers modul: O. Chambers: Krisztus mindenek felett (áhítatok minden napra)

A ptw.zip letöltése innen http://baptista.hu/veresegyhaz/_BLZS/ptw.zip 61.5 MB
Használjátok az Úr dicsőségére!
Áldás!
Blaci
Image

Thu Apr 21, 2011 9:42 pm
Profile WWW

Post Portable The Word 3.2.1.1227 kicsi
Image

Napokban kaptam egy levelet egy 82 éves Testvértől, amelyet megosztok Veletek és a válaszomat is, mivel hasznos információkat tartalmaz!

"Kedves Testvérem az Úr Jézusban!
Rátaláltam a honlapodra, s gondoltam, talán segítségemre lehetsz: a PC-men fenn van a legális BIBLIA TÉKA anyaga, amit eddig igen jól tudtam használni. Mostanában viszont a win7 alatt nem hajlandó megnyílni. Ellenáll mindenféle praktikáimnak. E keresgélés közben találtam rá a The SWORD PROJEKT-re, amivel sikerült a Károli fordítást elindítani, viszont semmi mást nem vagyok képes felrakni (új fordítás, görög…). Nem csoda, hiszen a nyolcvankettedik évemben járok.
A dolgaid között megtaláltam a theword-3.2.1.1224-et is, de nem találom a hozzá tartozó és letölthető bibliákat.
Nagyon szépen kérlek, hogy légy szíves segíteni abban, hogy miként tudnám a gépemre felrakni az alapvető bibliafordításokat.

Az Úr áldását és békességét kérem életedre és szolgálatodra.
Jenő bácsi"
------------------

Kedves Testvérem! Kedves Jenő bácsi!

A legegyszerűbb, ha letöltöd a blogomról a The Word egyik telepített verzióját amely tartalmaz Bibliákat is és néhány könyvet is.
Az egyszerűség kedvéért itt a direkt link:

http://baptista.hu/veresegyhaz/_BLZS/ptw.zip

Ez egy 61.5 MB méretű fájl amely tömörítve van. Kicsomagolás után 272 MB-ot foglal majd el a merevlemezen.
A kicsomagolt könyvtárban aminek a neve "_portable The Word 3.2.1.1197 kicsi" van egy theword-3.2.1.1197.exe futtatható fájl amelyet elindítva azonnal használható a program a Bibliákkal együtt.

Tartalmaz 19 magyar, 2 héber, 2 görög és 4 angol Bibliát.

A 19 kilenc magyar Biblia között van Károli, ref Újford, Budai, Csia, Vida, Raffay, Masznyik, Soos, Ravasz, Kecskeméthy, Káldi, Egyszerű, Békés-Dallos, Aranyas, Czeglédy, (15 különböző magyar fordítás).

Szerintem egyedülálló a program, amely rendkívül gazdag funkciójában is.
Második éve használom a The Word-öt, amely szerintem az egyik legjobb keretprogram, amely teljesen ingyenes!

Sok örömöt hozzá. Ha bármi kérdésed van írj.

Áldás békesség!
Szeretettel és tisztelettel:
Baranyi László baptista lelkész
---------------

Elkészítettem a legújabb frissítéssel a telepített programot a ptw1227.zip fájlt, amely már a legújabb keretprogramot tartalmazza a The Word 3.2.1.1227.-et.
A tömörített fájl letöltése innen http://baptista.hu/veresegyhaz/_BLZS/ptw1227.zip 62.1 MB.

Áldás!
Blaci

Sat Jul 30, 2011 9:03 am
Profile WWW
Reply to topic   [ 2 posts ]